Όλα τα Προϊόντα
-
Σημάδι από τις ΗΠΑΕυχαριστώ πολύ για την τέλεια ποιότητά σας και τη VIP υπηρεσία, θα κρατήσουμε τη σύμβαση και θα κάνουμε περισσότερες επιχειρήσεις με σας! -
Λιονέλ LoboΛάβαμε τα αγαθά σας την περασμένη Πέμπτη και είμαστε πολύ ευτυχείς με την ποιότητα του προϊόντος σας.
λέξεις-κλειδιά [ empty aluminum cans ] αγώνας 283 προϊόντα.
Round Empty Aluminium 8,4 Oz Slim Can Drinks 250ml 0,27mm Πάχος
| Το υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σχήμα: | γύρος |
| Πεδίο εφαρμογής: | Καλλυντικά, ποτά, σαμπουάν, πλύσιμο σώματος |
330ml δοχεία ποτών αργιλίου γύρω από το πάχος 0.150.25mm σώματος βαθμός τροφίμων
| Χρήση: | χυμός, μη αλκοολούχο ποτό |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο, πλαστικό |
| Μορφή: | Προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένη μπύρα εκτύπωσης 16oz αργιλίου η 300ml μπορεί υπαίθριος να χρησιμοποιήσει
| Χρήση: | Υπαίθρια στρατιωτική κούπα κατανάλωσης |
|---|---|
| Χρώμα: | Στιλπνός τελειώστε το αλουμίνιο, που προσαρμόζεται |
| Όνομα: | Επί παραγγελία υπαίθρια στρατιωτική κούπα κατανάλωσης κουπών 250ml 300ml-400ml φλυτζανιών αλουμινίου |
Ο πελάτης που τυπώνεται μπορεί εύκολο ανοικτό καπάκι για το ποτό που συσκευάζει τα τυποποιημένα δοχεία αργιλίου 355ml 12oz
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Δείγματα: | ναι |
| Χρήση: | χυμός, ποτό, μπύρα |
Η μπύρα αργιλίου 300ml-400ml 16oz εστιατορίων μπορεί φύλλο αλουμινίου ονομάζοντας SGS
| Όγκος: | 250ml 300ml-400ml, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθρια στρατιωτική κούπα πόσης |
| Χρώμα: | Στιλπνός τελειώστε το αλουμίνιο, που προσαρμόζεται |
40HC γύρω από το αργίλιο 12 Oz δοχεία 355ml BRITE για τη μαζική μπύρα
| μέγεθος: | 12oz 355ml |
|---|---|
| Εφαρμογή: | καφές, ποτό, μπύρα |
| Εκτύπωση: | Προσαρμοσμένος |
Το κενό αργίλιο μπορεί και εύκολο ανοικτό καπάκι 250ml για τη συσκευάζοντας ενέργεια ποτών
| Χρήση: | Κονσερβοποιημένα τρόφιμα |
|---|---|
| Δείγματα: | ναι |
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 120 βαθμός |
B64 το αργίλιο ΚΑΠ 156.6mm 12oz λεπτό μπορεί για το ελεύθερο κενό κόλας BPA
| Όγκος: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500/550ml |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| ΚΑΠ: | B64, CDL, επιστολή τομών, που χρωματίζεται |
Το κοντό αργίλιο κονσερβοποιεί το αργίλιο μπορεί ανακυκλώνοντας, εκτύπωση συνήθειας δοχείων μη αλκοολούχων ποτών 250ml
| Όγκος: | 250 ml και προσαρμοσμένα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μπίρα, ποτό. |
| ΚΓΠ: | 202# 206# |
355ml λεπτός λείος κοντός χυμός σόδας μπύρας δοχείων ποτών αργιλίου 500ml 12oz 16oz
| Τόμος: | 250/310/330/350/355/500ml & συνήθεια |
|---|---|
| εφαρμογή: | Μπίρα |
| ΚΑΠ: | 200# 202# 206# |

