Όλα τα Προϊόντα
-
Σημάδι από τις ΗΠΑΕυχαριστώ πολύ για την τέλεια ποιότητά σας και τη VIP υπηρεσία, θα κρατήσουμε τη σύμβαση και θα κάνουμε περισσότερες επιχειρήσεις με σας! -
Λιονέλ LoboΛάβαμε τα αγαθά σας την περασμένη Πέμπτη και είμαστε πολύ ευτυχείς με την ποιότητα του προϊόντος σας.
λέξεις-κλειδιά [ empty aluminum cans ] αγώνας 283 προϊόντα.
40HC 255ml FDA δοχείων ποτών αλουμινίου που απαριθμείται λείο για την μπύρα
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 255ml λείος |
| ΚΑΠ: | B64 CDL |
Πρότυπα δοχείων 330ml ποτών αλουμινίου ποτών Jima που τυπώνονται
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 255ml λείος |
| ΚΑΠ: | B64 CDL |
Λεπτό λείο Stubby καπάκι δοχείων 200cdl μη αλκοολούχων ποτών αλουμινίου χρώματος 355ml
| Μέγεθος: | 355ml 12 ουγγιά 150ml 187ml 200ml 330ml 355ml 473ml 500ml 550ml |
|---|---|
| Καπάκι: | 202 B64 cdl, 200cdl, b64 |
| Λογότυπο: | αίτημα πελατών |
Λείος cOem εκτύπωσης συνήθειας δοχείων 12oz μη αλκοολούχων ποτών αργιλίου λύσεων ποτών
| στοιχείο: | Λείος cOem εκτύπωσης συνήθειας δοχείων 12oz μη αλκοολούχων ποτών αργιλίου λύσεων ποτών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ποτά |
| εκτύπωση: | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
Ψηφιακό πάχος τοίχων δοχείων 12oz 16oz 0.17mm μπύρας αργιλίου εκτύπωσης γύρω από τη μορφή
| Πάχος τοίχων: | 0.17MM |
|---|---|
| εφαρμογή: | Μπίρα |
| Εκτύπωση: | έθιμο |
Το τυπωμένο κενό 202 αργιλίου ποτών καπάκια 8,4 Oz λεπτά μπορεί
| Εφαρμογή: | Ποτό |
|---|---|
| Εκτύπωση: | Προσαρμόστε |
| ΟΝΟΜΑ: | 250ml λεία δοχεία κασσίτερου μετάλλων αργιλίου κενά με 202 καπάκια |
Τα αμερικανικά τυποποιημένα χαμηλά λεπτά δοχεία BRITE 12oz pH για τη βότκα αναμιγνύουν το χυμό στην πόλη της Σαγγάης
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500/550ml |
| ΚΑΠ: | τομή CRV B64 και CDL |
Το διπλό χαμηλό BRITE σκαφών της γραμμής BPANI pH 12 oz λεπτό μπορεί για το μηλίτη
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500/550ml |
| ΚΑΠ: | CDL B64 |
Διπλός χαμηλός τυπωμένος 12 oz λεπτός σκαφών της γραμμής BPANI pH μπορεί για το μηλίτη
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500/550ml |
| ΚΑΠ: | B64 CDL |
Διπλός χαμηλός κενός 12 oz λεπτός σκαφών της γραμμής BPANI pH μπορεί για το μηλίτη
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187ml/200ml/250ml/269ml/310ml/330ml/355ml/440ml/473ml/500ml/550ml |
| ΚΑΠ: | B64 CDL |

