Όλα τα Προϊόντα
-
Σημάδι από τις ΗΠΑΕυχαριστώ πολύ για την τέλεια ποιότητά σας και τη VIP υπηρεσία, θα κρατήσουμε τη σύμβαση και θα κάνουμε περισσότερες επιχειρήσεις με σας! -
Λιονέλ LoboΛάβαμε τα αγαθά σας την περασμένη Πέμπτη και είμαστε πολύ ευτυχείς με την ποιότητα του προϊόντος σας.
λέξεις-κλειδιά [ soda can lids ] αγώνας 130 προϊόντα.
Χαμηλά κενά 12oz λεία δοχεία αργιλίου BPANI pH για το μηλίτη, διπλό σκάφος της γραμμής
| Όνομα προϊόντων: | Δοχείο ποτών αργιλίου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500/550ml |
| Χρώμα: | 1-9 χρώμα |
Διπλά δοχεία αργιλίου σκαφών της γραμμής pH χαμηλά τυπωμένα 12oz λεία για το μηλίτη, BPA ελεύθερο
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500/550ml |
| ΚΑΠ: | B64 CDL |
Ελεύθερα τυπωμένα 12oz δοχεία αργιλίου BPA για το μηλίτη, χαμηλό pH
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500/550ml |
| ΚΑΠ: | B64 CDL |
Διπλά σκαφών της γραμμής BPANI pH χαμηλά δοχεία αργιλίου BRITE 12oz λεία για το σκληρό seltzer
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500/550ml |
| ΚΑΠ: | B64 CDL |
Διπλά δοχεία αργιλίου σκαφών της γραμμής BPANI pH χαμηλά κενά 12oz για το μηλίτη
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500/550ml |
| ΚΑΠ: | B64 CDL |
Διπλός κενός 12 oz λεπτός συνήθειας σκαφών της γραμμής BPANI μπορεί για το μηλίτη
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187ml 200ml 250ml 355ml 473ml 440ml 500ml |
| ΚΑΠ: | B64 ΚΑΙ CDL |
Το διπλό χαμηλό κενό σκαφών της γραμμής BPANI pH 12 oz λεπτό μπορεί για το μηλίτη
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500/550ml |
| ΚΑΠ: | B64 CDL |
Διπλός χαμηλός τυπωμένος 12 oz λεπτός σκαφών της γραμμής BPANI pH μπορεί για το μηλίτη
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500/550ml |
| ΚΑΠ: | B64 CDL |
Διπλός χαμηλός κενός 12 oz λεπτός σκαφών της γραμμής BPANI pH μπορεί για το μηλίτη
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187ml/200ml/250ml/269ml/310ml/330ml/355ml/440ml/473ml/500ml/550ml |
| ΚΑΠ: | B64 CDL |
Διπλά δοχεία αργιλίου σκαφών της γραμμής BPANI pH χαμηλά τυπωμένα 12oz για το μηλίτη
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 187/200/250/269/310/330/355/440/473/500/550ml |
| ΚΑΠ: | B64 CDL |

