Όλα τα Προϊόντα
-
Σημάδι από τις ΗΠΑΕυχαριστώ πολύ για την τέλεια ποιότητά σας και τη VIP υπηρεσία, θα κρατήσουμε τη σύμβαση και θα κάνουμε περισσότερες επιχειρήσεις με σας! -
Λιονέλ LoboΛάβαμε τα αγαθά σας την περασμένη Πέμπτη και είμαστε πολύ ευτυχείς με την ποιότητα του προϊόντος σας.
λέξεις-κλειδιά [ 157mm aluminum beverage cans ] αγώνας 78 προϊόντα.
Κενά δοχεία αργιλίου μπύρας ποτών FDA 12oz 500ml
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρήση:: | Ποτά, μπύρα |
| Τυπωμένη ύλη: | Συνήθεια |
Τυπωμένα δοχεία αργιλίου μπύρας 330ml ποτών συνήθεια 115mm 115mm
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση:: | Ποτό και μπύρα |
| Σφραγίζοντας τύπος:: | εύκολο ανοικτό καπάκι B64 CDL |
B64 CDL καπακιών BPA ελεύθερα δοχεία αργιλίου συνήθειας 330ml κενά
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση:: | ποτό, χυμός |
| Σφραγίζοντας τύπος:: | εύκολο ανοικτό καπάκι B64 CDL |
Oz μπύρας συνήθειας BPA ελεύθερα κενά 16 κενά δοχεία αργιλίου
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρήση:: | Ποτό, μπύρα, ποτό |
| Τυπωμένη ύλη: | Συνήθεια |
473ml 16oz Αδειατικό κουτί αλουμινίου για μπύρα και ποτό
| Εφαρμογή: | Μπύρα |
|---|---|
| Εκτύπωση: | Εθιμο |
| Σχήμα: | Γύρος |
Λεία δοχεία αργιλίου 16oz 473ml κενά για το ποτό μπύρας
| Εφαρμογή: | μπύρα |
|---|---|
| Εκτύπωση: | Συνήθεια |
| Μορφή: | κύκλος |
Σαφή δοχεία αργιλίου συνήθειας FDA, 202 λειώνοντας δοχεία αργιλίου ΚΑΠ
| Εφαρμογή: | μπύρα, ποτό |
|---|---|
| εκτύπωση: | Συνήθεια |
| Μορφή: | Κύκλος |
Κόκκινα δοχεία αργιλίου 473ml κενά για το λαιμό 52mm διαμέτρων Jima ποτών
| Εφαρμογή: | μπύρα, ποτό |
|---|---|
| εκτύπωση: | Συνήθεια |
| Μορφή: | Κύκλος |
16oz κάλυψη χάραξης δοχείων 330ml μπύρας μετάλλων αργιλίου με το καπάκι
| Χρήση: | Μπύρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα: | 16oz τα δοχεία κασσίτερου μπύρας αργιλίου Καναδάς με την μπύρα μπορούν καπάκι. |
16oz εμπορευματοκιβώτια ποτών αργιλίου ουγγιών με το καπάκι B64
| Μέγεθος: | 473ml, ουγγιά 16oz |
|---|---|
| Λογότυπο: | αίτημα πελατών |
| Στοιχείο: | 473ml το αλουμίνιο μπορεί για τη βιομηχανία μπύρας χυμού ποτών |

