Όλα τα Προϊόντα
-
Σημάδι από τις ΗΠΑΕυχαριστώ πολύ για την τέλεια ποιότητά σας και τη VIP υπηρεσία, θα κρατήσουμε τη σύμβαση και θα κάνουμε περισσότερες επιχειρήσεις με σας! -
Λιονέλ LoboΛάβαμε τα αγαθά σας την περασμένη Πέμπτη και είμαστε πολύ ευτυχείς με την ποιότητα του προϊόντος σας.
λέξεις-κλειδιά [ 157mm aluminum beverage cans ] αγώνας 78 προϊόντα.
Το στρογγυλό ποτό αργιλίου ποτών μπορεί 355ml STD για την προστασία του περιβάλλοντος χυμού
| Εφαρμογή: | Φρούτα, ποτό, χυμός |
|---|---|
| Εκτύπωση: | προσαρμόστε |
| Μορφή: | Στρογγυλή μορφή |
Ελεύθερα μπουκάλια ποτών αργιλίου τελών ανταπαντήσεων 16oz B64 BPA
| Χρήση: | μπύρα, μηλίτης, κοκ |
|---|---|
| Δείγματα: | μπορέστε να είστε ανεφοδιασμός ελεύθερος |
| Χρώμα: | Συνήθεια |
ποτά 355ml ύψους 122mm 12 Oz δοχεία αργιλίου
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρήση:: | Ποτά, μπύρα |
| Τυπωμένη ύλη: | Συνήθεια |
δοχεία μπύρας αργιλίου 330ml 500ml με την εκτύπωση εμπορικών σημάτων συνήθειας
| Όγκος: | 250/310/330/350/355/500ml το /473ml & συνήθεια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κονσερβοποιημένη μπύρα |
| Υλικό:: | Αργίλιο |
Αργίλιο 202# B64 CDL 12 Oz δοχεία BRITE για το κοκ μηλίτη
| Χρήση: | μπύρα, μηλίτης, κοκ |
|---|---|
| Δείγματα: | μπορέστε να είστε ανεφοδιασμός ελεύθερος |
| Χρώμα: | Συνήθεια |
δοχεία μπύρας αργιλίου 12oz 16oz με μικρό MOQ για τα δοχεία τυπωμένων υλών
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 200/250/330/400/500ml 12oz 16oz 600ml 700ml 750ml |
| καπάκι αργιλίου: | 202#B64 |
Κενά δοχεία μπύρας αργιλίου 202# B64 CDL Bpani για το κοκ μηλίτη
| Χρήση: | μπύρα, μηλίτης, κοκ |
|---|---|
| Δείγματα: | μπορέστε να είστε ανεφοδιασμός ελεύθερος |
| Χρώμα: | Συνήθεια |
Ενωμένα με διοξείδιο του άνθρακα συνήθεια δοχεία μπύρας αργιλίου ποτών 473ml 16oz
| Χρήση: | μπύρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| ΟΝΟΜΑ: | 16 συνήθειας αργιλίου μπύρας oz όγκου δοχείων με το αργίλιο μπορούν να καλύψουν |
473ml τυπωμένα 12 Oz δοχεία BPA μπύρας αργιλίου BRITE ελεύθερα
| Χρήση: | μπύρα, μηλίτης, κοκ |
|---|---|
| Δείγματα: | μπορέστε να είστε ανεφοδιασμός ελεύθερος |
| Χρώμα: | Συνήθεια |
355ml δοχεία ποτών αλουμινίου ποτών με το σκάφος της γραμμής BPA
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | τυπωμένος συνήθεια κατασκευαστής δοχείων 330ml αργιλίου ποτών |
| Χρώμα: | χρώμα 7 |

