Όλα τα Προϊόντα
-
Σημάδι από τις ΗΠΑΕυχαριστώ πολύ για την τέλεια ποιότητά σας και τη VIP υπηρεσία, θα κρατήσουμε τη σύμβαση και θα κάνουμε περισσότερες επιχειρήσεις με σας! -
Λιονέλ LoboΛάβαμε τα αγαθά σας την περασμένη Πέμπτη και είμαστε πολύ ευτυχείς με την ποιότητα του προϊόντος σας.
λέξεις-κλειδιά [ 157mm aluminum beverage cans ] αγώνας 78 προϊόντα.
Κενά σαφή 16oz καφέ εκτύπωσης μεταλλινών δοχεία αργιλίου ποτών
| Χρήση: | μπύρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| ΟΝΟΜΑ: | τα κενά σαφή δοχεία 16oz κασσίτερου για την μπύρα μπορούν προμηθευτής |
Δοχεία αργιλίου κάλυψης 16oz 473ml χάραξης κοκ μπύρας
| Χρήση: | μπύρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| ΟΝΟΜΑ: | 473ml η μπύρα κονσερβοποιεί το απόθεμα και το αργίλιο κονσερβοποιεί τα εργοστάσια BPANI με τα καπάκι |
Ποτό που συσκευάζει τα ματ τυπωμένα δοχεία μπύρας αργιλίου 16oz
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | τυπωμένος συνήθεια κατασκευαστής δοχείων 330ml αργιλίου ποτών |
| Χρώμα: | χρώμα 7 |
Το FDA που ενώνεται με διοξείδιο του άνθρακα πίνει το αργίλιο μπύρας 473ml 16oz μπορεί
| Χρήση: | μπύρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| ΟΝΟΜΑ: | Αργίλιο μετάλλων συνήθειας 16 μπύρας oz χονδρικού εμπορίου δοχείων με το δείγμα ελεύθερο |
τυπωμένα 330ml 115mm δοχεία ποτών αλουμινίου ύψους συνήθεια
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | τυπωμένος συνήθεια κατασκευαστής δοχείων 330ml αργιλίου ποτών |
| Χρώμα: | χρώμα 7 |
330ml λεία δοχεία ποτών αλουμινίου 250ml κενά με 202 καπάκια
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | τυπωμένος συνήθεια κατασκευαστής δοχείων 330ml αργιλίου ποτών |
| Χρώμα: | χρώμα 7 |
Το στρογγυλό τυπωμένο μεταλλίνη μαύρο αργίλιο 16oz 473ml μπορεί
| Μέγεθος: | 473ml, ουγγιά 16oz, 16oz |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| στοιχείο: | Τα μαύρα δοχεία 16oz τυπωμένων υλών με το μικρό μαύρο αργίλιο MOQ 473ml μπορούν |
Τυπωμένο μεταλλίνη FDA δοχείων ποτών αλουμινίου 473ml εγκεκριμένο
| Μέγεθος: | 473ml, ουγγιά 16oz, 16oz |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Στοιχείο: | Τα μαύρα δοχεία 16oz τυπωμένων υλών με το μικρό μαύρο αργίλιο MOQ 473ml μπορούν |

