Όλα τα Προϊόντα
-
Σημάδι από τις ΗΠΑΕυχαριστώ πολύ για την τέλεια ποιότητά σας και τη VIP υπηρεσία, θα κρατήσουμε τη σύμβαση και θα κάνουμε περισσότερες επιχειρήσεις με σας! -
Λιονέλ LoboΛάβαμε τα αγαθά σας την περασμένη Πέμπτη και είμαστε πολύ ευτυχείς με την ποιότητα του προϊόντος σας.
λέξεις-κλειδιά [ 157mm aluminum beverage cans ] αγώνας 78 προϊόντα.
B64 δοχεία ποτών αργιλίου ενεργειακών ποτών 473ml 16oz καπακιών
| Μέγεθος: | 473ml, ουγγιά 16oz |
|---|---|
| Λογότυπο: | αίτημα πελατών |
| στοιχείο: | 473ml το αλουμίνιο μπορεί για τη βιομηχανία μπύρας χυμού ποτών |
Κενά δοχεία ποτών αργιλίου BPA ελεύθερα 355ml λεία
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρήση:: | Ποτό, μπύρα, ποτό |
| Τυπωμένη ύλη: | Συνήθεια |
Δοχεία ποτών αργιλίου τυπωμένων υλών 355ml συνήθειας 202# B64 CDL
| Χρήση: | μπύρα, μηλίτης, κοκ |
|---|---|
| Δείγματα: | μπορέστε να είστε ανεφοδιασμός ελεύθερος |
| Χρώμα: | Συνήθεια |
δοχεία ποτών αργιλίου 355ml 500ml 12oz 16oz με την ετικέττα τραβήγματος
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Όγκος: | 200/250/330/400/500ml 12oz 16oz 600ml 700ml 750ml |
| καπάκι αργιλίου: | 202#B64 |
Κενά BPA ελεύθερα δοχεία ποτών αργιλίου ποτών 16oz
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Χρήση:: | Ποτό, μπύρα, ποτό |
| Τυπωμένη ύλη: | Συνήθεια |
330ml 500ml πίνουν το ματ δοχείο ποτών αργιλίου εκτύπωσης
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση:: | Ποτό και μπύρα |
| Σφραγίζοντας τύπος:: | εύκολο ανοικτό καπάκι B64 CDL |
Χαράσσοντας δοχεία ποτών αργιλίου κάλυψης 473ml 16oz
| Χρήση: | μπύρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| ΟΝΟΜΑ: | 16 δοχεία μπύρας αργιλίου ουγγιών από την μπύρα μπορούν επιχειρήσεις της Κίνας |
Προσαρμοσμένα δοχεία ποτών αργιλίου 16oz 473ml κενά
| Χρήση: | μπύρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| ΟΝΟΜΑ: | 473ml κενή μπύρα αλουμινίου δοχείων, απόθεμα δοχείων ποτών |
Εμπορευματοκιβώτια δοχείων ποτών αργιλίου καπακιών χυμού B64 ασβεστίου PRO65
| Μέγεθος: | 473ml, ουγγιά 16oz |
|---|---|
| Λογότυπο: | αίτημα πελατών |
| στοιχείο: | 473ml το αλουμίνιο μπορεί για τη βιομηχανία μπύρας χυμού ποτών |
16 Oz 473ml δοχεία ποτών αργιλίου με τα καπάκια 52mm Dia
| Μέγεθος: | 473ml, ουγγιά 16oz |
|---|---|
| Λογότυπο: | αίτημα πελατών |
| στοιχείο: | Κενή ουγγιά 473ml δοχείων 16oz αλουμινίου με τα καπάκια 52mm Dia |

