Όλα τα Προϊόντα
-
Σημάδι από τις ΗΠΑΕυχαριστώ πολύ για την τέλεια ποιότητά σας και τη VIP υπηρεσία, θα κρατήσουμε τη σύμβαση και θα κάνουμε περισσότερες επιχειρήσεις με σας! -
Λιονέλ LoboΛάβαμε τα αγαθά σας την περασμένη Πέμπτη και είμαστε πολύ ευτυχείς με την ποιότητα του προϊόντος σας.
λέξεις-κλειδιά [ 157mm aluminum beverage cans ] αγώνας 78 προϊόντα.
Συνήθεια γύρω από 473ml 16 Oz κενά δοχεία αργιλίου για την μπύρα
| Εφαρμογή: | χυμός και μπύρα |
|---|---|
| Εκτύπωση: | Συνήθεια |
| Μορφή: | κύκλος |
άσπρα τυπωμένα δοχεία ενεργειακών ποτών αργιλίου 355ml 12OZ
| Μέγεθος: | 355ml 12oz |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος |
| στοιχείο: | Η άσπρη τυπωμένη ύλη αργιλίου δοχείων 355ml τυπωμένων υλών κονσερβοποιεί το άσπρο χρώμα με το απόθεμ |
Γύρω από 16 δοχεία μη αλκοολούχων ποτών ουγγιών, SGS τυπωμένα συνήθεια δοχεία σόδας
| Μέγεθος: | 473ml, ουγγιά 16oz |
|---|---|
| Λογότυπο: | αίτημα πελατών |
| στοιχείο: | 473ml το αλουμίνιο μπορεί για τη βιομηχανία μπύρας χυμού ποτών |
B64 SGS ακρών τυπωμένα Bpani 16oz δοχεία ποτών αλουμινίου
| Χρήση: | μπύρα, μηλίτης, κοκ |
|---|---|
| Δείγματα: | μπορέστε να είστε ανεφοδιασμός ελεύθερος |
| Χρώμα: | Συνήθεια |
SGS 157mm βίδα τοπ 473ml ύψους 16 Oz αργιλίου μπορεί
| Χρήση: | μπύρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| ΟΝΟΜΑ: | 16 oz αργιλίου μπορούν koozie για την μπύρα μπορούν καπάκι |
Ο πελάτης που τυπώνεται μπορεί εύκολο ανοικτό καπάκι για το ποτό που συσκευάζει τα τυποποιημένα δοχεία αργιλίου 355ml 12oz
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Δείγματα: | ναι |
| Χρήση: | χυμός, ποτό, μπύρα |
Η τυπωμένη μπύρα 16oz μπορεί ελεύθερη συσκευασία ποτών αργιλίου BPA
| Χρήση: | Μπύρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα: | 16oz η τυπωμένη ύλη αργιλίου προσαρμόζει τα δοχεία με την ετικέτα τυπωμένων υλών για το μηλίτη |
SGS UE δοχείων αργιλίου λύσεων ποτών εκτύπωσης εμπορικών σημάτων συνήθειας κενό πιστοποιητικό
| Ανώτατη θερμοκρασία: | 121°C |
|---|---|
| Ικανότητα: | 185/250/330/350/500ml |
| Βιομηχανικός: | Ποτό |
τυπωμένα δοχεία αργιλίου ποτών 16oz 473ml συνήθεια
| Χρήση: | μπύρα |
|---|---|
| Χρώμα: | , Το μαύρο χρώμα, μπορεί να προσαρμοστεί |
| ΟΝΟΜΑ: | Τυπωμένο συνήθεια μαύρο χρώμα δοχείων 473ml αργιλίου με μικρό MOQ |
B64 καπακιών 330ml λεία τροφίμων δοχεία αργιλίου βαθμού κενά
| Υλικό:: | Αργίλιο |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση:: | ποτό, χυμός, ποτό |
| Σφραγίζοντας τύπος:: | εύκολο ανοικτό καπάκι B64 CDL |

